Dni nieprodukcyjne czy dni nieefektywne?
Proponujemy bardziej bezpośredni wskaźnik, który pozwoli przyjrzeć się i przeanalizować problemy reprodukcyjne na fermie.
Proponujemy bardziej bezpośredni wskaźnik, który pozwoli przyjrzeć się i przeanalizować problemy reprodukcyjne na fermie.
Baza danych PigCHAMP Pro Europe została wykorzystana do analizy loch - mamek, które odsadzają prawie dwukrotnie więcej niż wynosi średnia w gospodarstwie.
Lochy, które próbują odzyskać siły po tym, jak nie odsadzono od nich żadnego prosięcia mają wyraźnie niższą wydajność i znaczną szansę na ponowne niepowodzenie w laktacji.
Metoda analizy kręgów bioasekuracji ma zastosowanie w każdym rodzaju gospodarstwa i oferuje ogólną perspektywę, która pomaga nam podejmowaniu decyzji.
Przedstawiamy metodę oceny bezpieczeństwa biologicznego, która zapewnia kompleksowy przegląd: bioasekuracja w kręgach.
Kontynuujemy nasze porównanie danych produkcyjnych pomiędzy fermami loch w Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Tym razem koncentrujemy się na wskaźniku wymiany, śmiertelności przedodsadzeniowej i masie odsadzeniowej.
Bezpieczeństwo biologiczne staje się coraz ważniejsze w zapobieganiu chorobom. W tym artykule omówimy, w jaki sposób można zorganizować plan poprawy bezpieczeństwa biologicznego.
Porównanie hiszpańskich i amerykańskich głównych wyników produkcyjnych na fermie loch
Cztery najczęstsze błędy w zakresie bezpieczeństwa biologicznego na fermach trzody chlewnej, zilustrowane prawdziwymi przykładami.
Każda ferma powinna przeanalizować swoje dane historyczne w celu określenia wpływu sezonowości na wskaźnik oproszeń i płodność.
Występowanie mało licznych miotów oraz czynniki wpływające na liczbę żywych prosiąt urodzonych na fermach trzody chlewnej.
Innowacyjny cyfrowy system kontroli bioasekuracji i jego zastosowanie do obiektywnego monitorowania wewnętrznego bezpieczeństwa biologicznego i przemieszczania się w gospodarstwie.
Obiektywny monitoring oparty jest na wymiernych danych. Nowe podejścia i technologie zmniejszają ryzyko niezgodności lub awarii wdrożonych protokołów.
Jak spożycie paszy przez lochę w dniach poprzedzających poród wpływa na masę urodzeniową prosiąt i masę odsadzeniową?
Zmiana schematu pobierania paszy w trakcie laktacji ma ogromny wpływ na produkcyjność zwierząt.
Czy wysoki wskaźnik długości użytkowania loch wskazuje na wysoką wydajność?
Witamy na 333
Nawiązuj kontakty, dziel z innymi i wchodź w interakcje z największą społecznością profesjonalistów w branży trzody chlewnej.
Świętujemy 153673 użytkowników na 333!
Zarejestruj sięJesteś już użytkownikiem?