X
XLinkedinWhatsAppTelegramTelegram
0
Czytaj ten artykuł w:

Przyszłość światowej produkcji wieprzowiny zagrożona ASF- międzynarodowa konferencja

Ta międzynarodowa konferencja na wysokim szczeblu ma na celu wspieranie skoordynowanych globalnych działań zmniejszających wpływ ASF na produkcję wieprzowiny i handel międzynarodowy.

17 styczeń 2020
X
XLinkedinWhatsAppTelegramTelegram
0

Bezprecedensowe rozprzestrzenianie się afrykańskiego pomoru świń (ASF) na całym świecie wymaga globalnych działań i bardziej skutecznej współpracy i komunikacji między wszystkimi zainteresowanymi stronami po stronie rolnictwa i środowiska.

Przyszłość światowej produkcji wieprzowiny, a tym samym bezpieczeństwo żywności, jest zagrożona tą niszczycielską chorobą. W tym kontekście 17 stycznia odbywa się międzynarodowa konferencja wysokiego szczebla „Przyszłość światowej produkcji wieprzowiny pod groźbą afrykańskiego pomoru świń” zostanie zorganizowana przez Komisję Europejską w Berlinie (Niemcy), w dniu otwarcia 85. Międzynarodowego Zielonego Tygodnia.

Celem wydarzenia będzie wspieranie skoordynowanych globalnych działań mających na celu zmniejszenie wpływu ASF na produkcję wieprzowiny i handel międzynarodowy. Tematy obejmują ASF w poszczególnych krajach, wyzwania związane z kontrolowaniem ASF, rolę myśliwych i wpływ ASF na globalny rynek mięsny. Wśród prelegentów są dr Monique Eloit, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt (OIE); oraz Qu Dongyu, dyrektor generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO).

Lista tematów i prelegentów dostępna tutaj

wtorek 14 stycznia 2020/ Komisja Europejska/
https://ec.europa.eu/

Komentarze do artykułu

To miejsce jest przeznaczone do dyskusji między użytkownikami pig333.com a nie do zadawania pytań autorom artykułów
Skomentuj

Dostęp tylko dla użytkowników portalu 3trzy3. Zaloguj się aby dodać komentarz.

Nie jesteś subskrybentem tej zawartości 3trzy3 w 3 minuty

Cotygodniowy newsletter podsumowujący najnowsze informacje z 3trzy3.pl

Zaloguj się i zapisz do subskrypcji

Powiązane artykuły